شادی مختاری کیست؟ | بیوگرافی شادی مختاری

شادی مختاری از بازیگرام مطرح سینما و تلویزیون ایرانی بوده که تجارب فراوانی در این عرصه دارد و از هنرمندان شناخته شده کشورمان محسوب میشود که در این بخش از سایت سبزپندار به بیوگرافی وی خواهیم پرداخت.

بیوگرافی شادی مختاری

ایشان در هجدهمین روز از فروردین ماه 1373 در شهر تهران چشم به جهان گشوده است و از هنرمندان توانمند کشورمان محسوب میشود.

فعالیتهای هنری

وی از جمله بازیگران نوظهور و جدید سینمای ایران است که چند سریال بازی کرده و هنوز آثار کمی در کارنامه هنری وی دیده میشود. در آثاری همچون سریال تلویزیونی «سایه بان»، و سریال تلویزیونی «دلدار» نقش آفرینی کرده است اولین نقش و بازی جدی او در قاب تلویزیون در سریال سایه بان ساخته برادران محمودی بوده که در کنار بازیگرانی نظیر مجتبی پیرزاده، هستی مهدوی‌فر، محمدرضا غفاری و محمد ولی زادگان حضور داشت.
وی دومین همکاری خود در سریال را در مجموعه دلدار نیز با برادران محمودی تجربه میکند.

فیلم و سریال ها

عکس جذاب شادی مختاری

شهرت با سریال دلدار

او با درخشش در سریال دلدار به شهرت رسیده است سریالی که توسط آقای نوید محمودی کارگردانی شده و در رمضان سال 1398 بر روی آنتن شبکه دوم سیما رفت این سریال مود توجه مخاطبان تلویزیونی قرار گرفت و خانم شادی مختاری موفق شد که به شهرت بسیاری دست پیدا کند.

عکس شادی مختاری

بازیگر نقش ندا در سریال دلدار

وی در مصاحبه ای درباره نق ندا گفته است: در واقع ندا، نمونه یک زن واقعی است که نگران زندگی است.
خوشحالم که برادران محمودی این فرصت را در اختیار من گذاشتند تا نقش ندا را بازی کنم. در مجموع چالش‌هایی که ندا در زندگی دارد برایم جای کار بسیاری گذاشت تا بتوانم نقش را جذاب در بیاورم.

شادی مختاری در سریال دلدار در کنار بازیگرانی چون الناز حبیبی، مریم بوبانی، حسام محمودی، سوگل خلیق و بهزاد فراهانی به ایفای نقش پرداخته است.

سریال دلدار روایتگر قصه زندگی یک دانشجوی نخبه به نام آرش است که بعد از بیماری مادرش و به خاطر تامین کردن هزینه درمان، درس و دانشگاه را رها می‌کند. او بعد از مدتی تصمیم می‌گیرد اپلیکیشنی که در دانشگاه طراحی کرده بود را راه‌اندازی کند، اما در این مسیر نیاز به سرمایه دارد. از سوی دیگر در مسیر زندگی با دختری رو‌به‌رو می‌شود و ..

بیوگرافی شادی مختاری

علاقه به نقاشی

او به جز بازیگری، نقاشی و عکاسی را هم به صورت حرفه ای دنبال می کند. از کودکی نقاشی می کرد و عکاسی مستند را هم انجام داده است. او روزنامه نگار هم می باشد.

ازدواج و همسرش

از وضعیت ازدواج شادی مختاری اطلاعتی در دست نیست و به نظر می رسد که او مجرد باشد

آدرس اینستاگرام شادی مختاری

instagram.com/shadimokhtarii

عکس جدید شادی مختاری مدل مانتو شادی مختاری

تیپ جذاب شادی مختاری

شادی مختاری در سریال دلدار

شادی مختاری در پشت صحنه سریال دلدار