دانلود فیلم طبقه دوم

ژانر اجتماعی
زبان فارسی
سال انتشار
کشور سازنده ایران
کیفیت (ها) Bluray - 1080HQ - 1080p - 720 - 480p
سایز متفاوت در کیفیت های مختلف
مدت زمان 90 دقیقه
کارگردان

کریم رجبی

بازیگران :

امیرحسین صدیق، شهرزاد کمالزاده، خاطره حاتمی، حمیدرضا هدایتی، فاطمه شکری، فرج گل سفیدی، نصرت میرعظیمی، فرشاد خدایی، یحیی بخت ازاد، احمد صالح وند

خلاصه داستان :

قصه جوانی است که در حوزه موسیقی فعالیت می کند و در مجالس می خواند. در این میان، عاشق یک دختر پولدار شده است که پدرش مخالف ازدواج آنها است. آنها عقد می کنند و به دنبال محلی برای سکونت می گردند که با بودجه ای که دارند یافتن جای مناسب برایشان سخت می شود. از طرف دیگر داستان طلبه ای را داریم که چون ضمانت فردی را کرده که به دلیل بیماری نیازمند است و مجبور به پرداخت وجه چک می شود برای اینکار اقدام به اجاره منزلش می کند اما املاکی محله به این طلبه می گوید برای اینکه ما بتوانیم کار اجاره دادن را تسریع کنیم باید برای مدتی خلع لباس کرده و در محل تردد کنید. پوریا مستاجر آن طلبه می شود و ادامه ماجرا… .

معرفی فیلم طبقه دوم

دانلود فیلم ایرانی طبقه دوم: فیلم طبقه دوم اثری از کریم رجبی است که به تهیه کنندگی علیرضا بیاتی و احسان حاجی صفری ساخته شده است. این فیلم سینمایی در سال 1398 تولید شده است، رجبی در مورد فیلم خود اینگونه می گوید: فیلم «طبقه دوم» موضوعی اجتماعی دارد که داستان آن در خانواده‌ای می‌گذرد که با مشکلات مختلف روبرو می‌شوند، فیلمنامه این فیلم را 2 سال پیش نوشتم اما چون زمینه ساخت فیلم فراهم نبود، ساخته نشد.

همچنین وی عنوان کرد که: به نظرم اتفاق خیلی مهمی‌ که در این پروژه افتاد همکاری مجدد بنده با امیر معقولی از تصویربرداران بسیار توانمند بود.

رجبی در مورد بازی امیرحسین صدیق در این فیلم نیز گفته: مهم است زمانیکه فیلمی‌ ساخته می‌شود، شخصیت‌ها در جای خودشان قرار بگیرند، در این زمان است که بیننده آنها را باور می‌کند،امیرحسین صدیق این شخصیت را با اینکه روحانی نیست باور کرده است.

دانلود فیلم طبقه دوم

عوامل فیلم طبقه دوم

کارگردان: کریم رجبی، نویسنده: کریم رجبی، مدیر تصویر برداری: امیر معقولی، مدیر تولید: احسان حاجی صفری، طراح گریم: جلال امیری مرند، صدا بردار: داود قلی پور، دستیار اول برنامه ریز: مهدی جوادی مقدم، احمد صالح وند: مدیر روابط عمومی، تدوین: فرشاد خدایی، مدیر مالی: علی اکبر مستشیری، طراح لباس: لیلا علیی، مدیر صحنه: شهین رجبی