دانلود فیلم کامل برنامه دورهمی ناصر ملک مطیعی | پخش مصاحبه ناصر ملک مطیعی با مهران مدیری از شبکه تپش

دانلود فیلم کامل برنامه دورهمی ناصر ملک مطیعی : ناصر ملک مطیعی در پاییز 1396 مقابل دوربین مهران مدیری رفت تا مهمان او در برنامه دورهمی باشد و با هم مصاحبه ای داشته باشند.

اما این برنامه که قرار بود شب یلدا پخش شود ناگهان متوقف شد و دیگر پخش نشد و مهران مدیری نیز به دلیل همین لغو پخش بسیار مورد هجمه قرار گرفت.

گفته می شد مدیر صدا و سیما خود دلیل توقف پخش این مصاحبه بوده است و شخصا دستور توقف پخش این برنامه را داده است. اما حملات بیشتر به سوی مهران مدیری بود تا جایی که در مراسم تشییع پیکر زنده یاد ناصر ملک مطیعی نیز پرویز پرستویی ، مهران مدیری را بخاطر این اتفاق مورد شماتت و بازخواست قرار داد.

18 خرداد 1397 ، علیرضا امیر قاسمی ، مجری و مدیر شبکه ی تپش (طپش) با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام شخصی خود و اینستاگرام شبکه تپش ،اعلام داشت این برنامه و مصاحبه پخش نشده ساعت 22:00 از این شبکه پخش و منتشر می شود.

دانلود فیلم کامل مصاحبه ناصر ملک مطیعی با مهران مدیری در برنامه دورهمی

در زیر میتوانید پس از انتشار این مصاحبه از شبکه تپش ، مصاحبه کامل مهران مدیری با ناصر ملک مطیعی و آخرین مصاحبه رسمی زنده یاد ناصر ملک مطیعی را مشاهده و دانلود کنید.

دانلود فیلم کامل مصاحبه ناصر ملک مطیعی با مهران مدیری در برنامه دورهمی

مصاحبه و برنامه دورهمی ناصر ملک مطیعی از کدام شبکه ماهواره ای و چه زمان پخش می شود

طبق ادعای علیرضا امیر قاسمی مدیر شبکه تپش ( شبکه فارسی زبان ماهواره ای ) این برنامه 18 خرداد 1397 ساعت 22 یا ده شب از شبکه تپش پخش می شود.

همپنین در سبزپندار بخوانید :

فیلم مصاحبه ناصر ملک مطیعی در برنامه دورهمی + پاسخ ملک مطیعی به چرا از ایران نرفتید ؟

فیلم واکنش پرویز پرستویی و انتقاد تند از مهران مدیری بخاطر عدم پخش دورهمی ناصر ملک مطیعی