دانلود رایگان فیلم متری شیش و نیم

با لینک مستقیم

امتیاز imdb 7.9 از 10
ژانر ، ،
زبان فارسی
رده سنی PG (کودکان با خانواده ببینند)
کشور سازنده
کیفیت (ها) 480p - 720p - 1080p - 1080hq - Bluray
سایز متفاوت در کیفیت های مختلف
مدت زمان 131 دقیقه
فروش گیشه ۲۷٬۷۰۴٬۱۲۳٬۰۰۰ تومان
کارگردان

خلاصه داستان :

در بزنگاه روز های سخت ، اعتیاد و مواد مخدر نیز دست از سر این مردم بر نمیدارد. در متری شیش و نیم چند تن از مأمورین پلیس مبارزه با مواد مخدر به سردستگی صمد به دنبال فروشندهٔ بزرگ شیشه در تهران به اسم ناصر خاکزاد هستند ..

معرفی فیلم متری شیش و نیم

فیلم سینمایی ایرانی متری شیش و نیم داستانی در رابطه با حضور اعتیاد و آثار مخرب مواد مخدر در زندگی مردم است ، این فیلم در گیشه های سینما با استقبال خوب از سوی مردم مواجه شد. متری شیش و نیم تاکنون توانسته است پس از هزارپا ، عنوان دومین فیلم پرفروش تمام ادوار سینمای ایران را برای خود ثبت کند. البته حضور نوید محمدزاده بازیگر توانمند در این فیلم را نمیتوان در فروش آن نادیده گرفت. متری شیش و نیم به نویسندگی و کارگردانی سعید روستایی و تهیه کنندگی سید جمال ساداتیان تولید شده است. این فیلم در سال 1398 در ژانر اجتماعی ساخته شده است. سعید روستایی پیش از این فیلم ابد و یک روز را کارگردانی کرده که تبدیل به یکی از فیلم های به یاد ماندنی سینمای ایران شده است.

سعید روستایی و پیمان معادی در فیلم متری شیش و نیم

عوامل تولید فیلم سینمایی متری شیش و نیم

کارگردان : سعید روستایی – تهیه کننده : سید جمال ساداتیان – نویسنده : سعید روستایی – مدیر فیلمبرداری: هومن بهمنش – طراح لباس: غزاله معتمد – مدیر صدابرداری: ایرج شهزادی – طراح گریم: ایمان امیدواری – برنامه‌ریز: افشین رضایی – دستیار اول کارگردان: مهدی توکلی – عکاس: امیرحسین شجاعی – موسیقی: پیمان یزدانیان – تدوین : بهرام دهقانی – سرمایه‌گذاران: سید جمال ساداتیان و محمدصادق رنجکشان

برخی دیالوگ های پرطرفدار

دوست داری وقتی تو زندانی بقهمی غیابی طلاقت داده بعد بشنوی رفته با یکی دیگه عروسی کرده

نوید محمدزاده : من میدونم اون منو لو داده، من میدونم اون دیگه منو نمیخواد

تو به خون این بابا تشنه ای دستت بهش برسه که تحویلش نمیدی میخوای بزنی هونجا مخشو بترکونی

به خدا من دل اینکارا رو ندارم، بابا من فرستادم اون بچه ها رو کانادا بادشون بره باباشون چرا مرد.

محصول کار شماست ها تحویل بگیر، یارو زده بچه منو کشته چه خبرته صداتو انداختی تو گلوت، زر مفت نزن عنتر برو بگو آقا بالاسرت بیاد.