بیوگرافی کامل ترلان پروانه + حواشی رابطه های مختلف و انتخاب در لیست زیبا ترین زنان

نام ترلان
نام خانوادگی پروانه
تاریخ تولد 18 تیر 1377
محل تولد شیراز
وضعیت تاهل مجرد
تحصیلات دیپلم گرافیک
شغل بازیگر
سالهای فعالیت 1383 تا اکنون

بازیگران :

ترلان پروانه کیست؟

ترلان پروانه بازیگر سینما و تلویزیون متولد 18 تیر1377 در شیراز است و حدود 22 سال سن دارد. قد او 162 سانتی متر است. وی یک برادر بزرگتر از خود به نام عرفان دارد. پدرش مهندس و مادرش خانه دار است.

شروع فعالیت هنری

ترلان پروانه اولین بار در سال 1383 با سریال جایزه بزرگ پا بر عرصه بازیگری نهاد.و بعد ها در سریال خوش غیرت ، شبی از شب ها و … نیز به ایفای نقش پرداخت. ترلان پروانه از جمله بازیگگرانی است که یک شبه مشهور نشده است و شهرت او حاصل تلاش چند ساله اش از کودکی است.

تحصیلات ترلان پروانه

خانم پروانه با وجود سن کم لیسانس گرافیک دارد. او در رابطه با تحصیلاتش می گوید که در کنار زحمات زیادی که برای بازیگری کشیده است که از میان آنها می توان به زبان بدن، قدرت بیان و سوارکاری و هنر های رزمی و… اشاره کرد همواره درسش را نیز در کنار آن داشته است و جز دانش آموزان درسخوان بوده است

حواشی زیاد در رابطه با ازدواج!

او در طول فعالیتش در سینما و تلویزیون حواشی زیادی را به همراه خود داشته است. که از میان آنها می توان به خبر های ازدواجش اشاره کرد. شایعه هایی نظیر ازدواجش با سعید عزت اللهی فرشاد احمدزاده و … هرچند وقت یکبار این مسئله داغ می شود که ترلان پروانه با فلان بازیگر و یا فوتبالیست رابطه داشته است. و یا ازدواج کرده است در زیر برخی از این شایعه ها را برای شما آورده ایم. که می توانید واکنش ها و علل ایجاد این شایعه ها را نیز مطالعه کنید.

ماجرای ازدواج با سعید عزت اللهی

این ماجرا به جشنواره فیلم فجر برمیگردد زمانی که سعید عزت اللهی برای تماشای فیلم ترلان پروانه به جشنواره فیلم فجر رفت و سپس هم کامنت ها و نظراتی که در زیر صفحه های این دو هنرمند رد و بدل شد.  اما همه ماجرا با مصاحبه های این دو طرف و پست های اینستاگرامشان در این مورد پایان یافت.

سعید عزت اللهی درباره رابطه اش با ترلان پروانه گفت :

من کاری با این خانوم نداشتم و فقط مدتی با هم رابطه داشتیم که ایده آل من نبود همین.  من هیچوقت با احساسات کسی بازی نمی کنم البته که برخی که این کار را انجام میدهند نام خود را گذاشته اند بچه زرنگ. همه ی ما میدانیم که یکی از القاب سعید عزت اللهی استاد عاشق شدن است 🙂

در مقابل این ماجرا ترلان پروانه نیز با شعری که در قالب پستی در اینستاگرامش قرار داد به این ماجرا خاتمه داد او نوشت :

هر کس بد ما به خلق گوید ما چهره ز غم نمیخراشیم ما خوبی او به خلق گوییم تا هر دو دروغ گفته باشیم.

ماجرای ازدواج با فرشاد احمدزاده

از دیگر شایعاتی که ترلان پروانه به همراه داشته است ماجرای ازدواج او با فرشاد احمدزاده بوده است. در روز یکشنبه 19 فروردین ماه فیلمی از ترلان پروانه با فرشاد احمدزاده بازیکن پرسپولیس منتشر شد در فیلم ترلان پروانه و فرشاد احمدزاده هر دو از پله ها پایین می آیند و کنار هم و چسبیده به هم از پله ها پایین می روند و نکته مهم این فیلم کولی گرفتن و آویزان شدن ترلان پروانه از دوش فرشاد احمدزاده می باشد که نشان دهنده رابطه عاشقانه و یا دوستی نزدیک با هم را دارد. همچنین منتشر شدن عکسی از فرشاد احمدزاده که حلقه ای در دست داشت. این موضوع به یکی از بحث های داغ تبدیل شد که این دو هنرمند برای بیشتر نشدن این شایعه بخش کامنت های اینستاگرام خود را از دسترس خارج کردند.

پس از مدتی فرشاد احمدزاده در این رابطه در کانال تلگرام خودش نوشت : قضاوت کار خداست من با هیچکس فامیل نمی شوم.

ازدواج ترلان پروانه و ارسلان قاسمی

این ماجرا نیز مدتی پیش به یکی از بحث های پر جنجال سینمای ایران تبدیل شده بود. اما پس از مدتی این دو بازیگر نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند. ترلان پروانه گفت که دلیل این شایعه این است که ما هر دو از بازیگرانی هستیم که از کودکی کار کرده ایم و در فیلم های زیادی در کنار هم به ایفای نقش پرداخته ایم. و این موضوع باعث قوت گرفتن این شایعه شده است. ارسلان قاسمی نیز در این مورد گفت : من دوست ندارم اسمم را در جایی به جز کار در کنار اسم ترلان پروانه ببینم. او دوست خوب من است اما من عاشق شخص دیگری هستم و الان نیز در زندگی او هستم.

رابطه با سلبریتی اینستاگرام!

مدتی است که امین فردین خبرنگار سبک پاپاراتزی مقیم آلمان مدارکی را نشان داده است که خانم ترلان پروانه و میلاد حاتمی که به اصطلاح یک شاخ مجازی است با هم رابطه دارند. این خبر از سوی خانم پروانه هیچ واکنشی نداشته است. و میلاد حاتمی نیز این خبر را رد می کند. اما نکته جالب در مورد این دو، این است که در ساعات مشخص در اینستاگرام خود استوری های یکسانی را به اشتراک می گذارند.

همسر و ازدواج

ترلان پروانه با وجود حواشی وشایعات زیادی که در مورد روابطش وجود داشته است در حال حاضر هنوز مجرد است و ازدواج نکرده است.

عمل های زیبایی و حواشی

مدتی پیش گفته می شد که او عمل زیبایی چشم گربه ای انجام داده است. اما او با انتشار استوری در اینستاگرام خود این مسئله را تکذیب کرد و اینچنین واکنش نشان داد : خب خداروشکر که هزینه عمل جراحی چشم گربه ای رو هم از روی دوشمون برداشتی.

رژیم گیاه خواری!

نکته جالب در مورد ترلان پروانه که شاید کمتر کسی از آن خبر داشته باشد گیاهخواری او است. از سبزیجات های مورد علاقه او می توان به کلم بروکلی اشاره کرد.

نام ترلان پروانه در لیست 100 زن زیبای جهان!

وب سایت TC Candler هر ساله در اواخر سال میلادی لیستی 100 نفره از زیباترین زنان و مردان جهان منتشر می کند که امسال نام خانم پروانه هم در این لیست قرار دارد. البته نتایج این مسابقه و انتخاب زیباترین ها از بین این لیست در تاریخ 27 دسامبر اعلام خواهد شد.

سریال نمایش خانگی سیاوش

سریال سیاوش جدیدترین اثر در عرصه شبکه نمایش خانگی است که خانم پروانه در آن نقش مارال را ایفا می کنند. همچنین بازیگرانی چون رضا کیانیان،سوگل خلیق، میلاد کی مرام، خسرو شهراز و .. نیز در این سریال حضور دارند.

اینستاگرام ترلان پروانه + سایر شبکه های اجتماعی و ارتباطی

آثار ترلان پروانه

فیلم ها

تصویر عنوان سال انتشار
دانلود فیلم جاده قدیم
دانلود فیلم پیشونی سفید 3 دانلود فیلم پیشونی سفید 3 1397
سکانسی از فیلم پیشونی سفید 2 دانلود فیلم پیشونی سفید 2 1397
دانلود فیلم گربه سیاه
تصویر ندارد
رویای سهراب 1398
تصویر ندارد
تا ابد 1398
تصویر ندارد
مصائب شیرین2 1397
تصویر ندارد
گشت ارشاد2 1395
تصویر ندارد
فراری 1394
تصویر ندارد
شیفت شب 1393
تصویر ندارد
مردن به وقت شهریور 1392
تصویر ندارد
آخرین روز سال 1392
تصویر ندارد
زندگی مشترک آقای محمودی و بانو 1391
تصویر ندارد
به خاطر پونه 1391
تصویر ندارد
بی خداحافظی 1390
تصویر ندارد
آهوی پیشونی سفید1 1390
تصویر ندارد
انسان ها 1389
تصویر ندارد
خروس بی محل 1388
تصویر ندارد
نصف مال من نصف مال تو 1385
تصویر ندارد
پاپیتال 1385
تصویر ندارد
عاشق 1385
تصویر ندارد
زن بدلی 1384
تصویر ندارد
باغ آلوچه 1384
تصویر ندارد
مادر صام میشنوی 1384

سریال ها

تصویر عنوان سال انتشار
دانلود سریال سیاوش دانلود سریال سیاوش
تصویر ندارد
کوبار 1397
تصویر ندارد
چرخ فلک 1395
تصویر ندارد
گذر از رنج ها 1393
تصویر ندارد
سرزمین کهن 1392
تصویر ندارد
تا ثریا 1390
تصویر ندارد
ارمغان تاریکی 1389
تصویر ندارد
ملکوت 1389
تصویر ندارد
قاب های خالی 1386
تصویر ندارد
زیر تیغ 1385
تصویر ندارد
مسافری از گرونگول 1385
تصویر ندارد
شبی از شب ها 1384
تصویر ندارد
جایزه بزرگ 1384
تصویر ندارد
خوش غیرت 1383
تصویر ندارد
101 راه برای ذله کردن پدر مادر ها 1383