بیوگرافی سینا مهراد (سهیلی) همراه با عکس های جدید و اینستاگرام

نامسینا
نام خانوادگیسهیلی
شهرت (نام هنری)سینا مهراد
تاریخ تولد12 آذر 1370
محل تولدتهران
وضعیت تاهلمجرد
تحصیلاتلیسانس بازیگری
شغلبازیگر
سالهای فعالیت1375 تا اکنون

سینا مهراد (سهیلی) کیست؟

سینا مهراد متولد ۱۲ آذر ۱۳۷۰ در تهران و فرزند کارگردان معروف سعید سهیلی و مهناز منتظری است. وی دو خواهر و یک برادر به نام های صبا، سارا و ساعد دارد. ساعد برادر بزرگتر وی نیز بازیگر است و همسر او گلوریا هاردیست.

شروع فعالیت بازیگری سینا مهراد

سینا سهیلی از کودکی بازیگری را تجربه کرده است و برای اولین بار در 4 سالگی در فیلم مردی شبیه باران در کنار ابوالفضل پورعرب به ایفای نقش پرداخته است.سینا همچنین در شب برهنه ساخته پدرش نیز به ایفای نقش پرداخته و در این فیلم همبازی شادمهر عقیلی بوده است. بعد از این دو فیلم وی یک دوره ۵ ساله را از بازیگری فاصله گرفت و سرانجام در ۱۹ سالگی دوباره با تئاتر کار خود را شروع کرد. وی با بازی در سریال پدر در نقش حامد و در کنار بازیگران معروفی چون لعیا زنگنه و مهدی سلطانی سروستانی به شهرت رسید و دیده شد.

او در خصوص انتخابش به عنوان نقش اصلی سریال پدر می گوید: اولین تجربه ای است که با گروه حرفه ای آقای عنقا دارم. نحوه انتخاب من هم به این شکل بود که آقایان عنقا و توفیقی زمان پخش سریال (سایه بان) بازی مرا دیده و پسندیده بودند و سپس برای این کار با من تماس گرفتند

تحصیلات سینا مهراد

او دارای مدرک دیپلم نمایش و تئاتر از هنرستان است. سینا برای ادامه تحصیل رشته بازیگری دانشگاه تهران را انتخاب می کند. وی فارغ التحصیل کارشناسی بازیگری از دانشکده هنر دانشگاه تهران می باشد.

فعالیت غیر از بازیگری

سینا مهراد (سهیلی) علاوه بر بازیگری دستیار کارگردان نیز است و در فیلم گشت ارشاد در کنار پدرش دستیار کارگردان بود.

نام هنری

سینا سهیلی هنگام ورود مجدد به بازیگری برای خود نام هنری مهراد را انتخاب کرد. گمان میرود این کار بخاطر عدم استفاده از معروفیت پدر و برادرش در بازیگری بوده است.

حضور در شبکه خانگی

سینا سهیلی برای اولین بار با حضور در سریال آقازاده به شبکه خانگی آماده است. این سریال در وب سایت ما قابل دانلود می باشد.

ازدواج آقای مهراد

مهراد تاکنون ازدواج نکرده و مجرد است. او در رابطه با ازدواج می گوید که هنوز تصمیمی مبنی بر متاهل شدن ندارد و سعی دارد همه تمرکزش را بر روی بازیگر بگذارد.

اینستاگرام سینا مهراد + سایر شبکه های اجتماعی و ارتباطی

فیلم ها

تصویرعنوانسال انتشار
تصویر ندارد
ژن خوک1397
تصویر ندارد
رفتن1395
تصویر ندارد
زار1395
تصویر ندارد
کلاشینکف1392
تصویر ندارد
پنج شنبه آخر ماه1390
تصویر ندارد
گشت ارشاد1390
تصویر ندارد
شب برهنه1380
تصویر ندارد
مردی شبیه باران1375

سریال ها

تصویرعنوانسال انتشار
تصویر ندارد
پدر1397
تصویر ندارد
سایه بان1396
تصویر ندارد
پرده نشین1393