روفیا محضری

بیوگرافی روفیا محضری بازیگر سینما و تئاتر، تصاویر + اینستاگرام

نامروفیا
نام خانوادگیمحضری
تاریخ تولد4 مهر 1372
محل تولدتهران
وضعیت تاهلمجرد
تحصیلاتدکتری رشته داروسازی
شغلبازیگر
سالهای فعالیت1398

روفیا محضری کیست؟

روفیا محضری بازیگر جوان سینما و تئاتر در تاریخ 4 مهر 1372 در تهران به دنیا آمده است. وی فارغ التحصیل رشته داروسازی در مقطع دکتری است. او همچنین کارگردانی و فیلم سازی را دنبال می‌کند که در ادامه بیوگرافی ایشان به آنها اشاره خواهیم کرد.

خانم محضری فعالیت حرفه ای خود در عرصه بازیگری را با سریال هم گناه در سال 1398 آغاز کرده است. البته او پیش از حضور در سریال هم گناه تجربه فعالیت در تئاتر را داشته است. حضور در تک اجرای “کشتن گربه بابا فونتن” از جمله بازی های او در صحنه تئاتر است. فیلمسازی و کارگردانی از دیگر فعالیت های وی محسوب می‌شوند که در این باره می‌توان به فیلم کوتاه یخ فروش که با کارگردانی او و فائزه صدر انجام شده است اشاره کرد.

حضور در سریال هم گناه

مهم ترین بخش بیوگرافی روفیا محضری مربوط به حضور او در سریال موفق و پربیننده هم گناه است. او در این سریال در نقش جوانی لیلا (جوانی هنگامه قاضیانی) حضور دارد. دلیل انتخاب او برای این نقش، شباهت ظاهری است که با هنگامه قاضیانی دارد. او در این سریال با بازیگرانی همچون: بهروز پرستویی، ارشیا توکلی، درنا مدنی و… هم بازی است. سریال هم گناه به کارگردانی مصطفی کیایی در سال 1398 تولید و از شبکه نمایش خانگی در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

ازدواج

خانم محضری مجرد است و تاکنون خبری مبنی بر ازدواج وی مطرح نشده است.

علایق

به جز بازیگری، داروسازی از جدی ترین علایق خانم محضری به حساب می آید چون ایشان در این زمینه تا مقطع دکتری پیشرفته اند. از دیگر علایق وی باتوجه به مطالب اینستاگرام او می توان به فیلمسازی و کارگردانی و همچنین عکاسی اشاره کرد. طبق گفته خود روفیا محضری او بازیگری خود را مدیون استادش هنگامه قاضیانی است.

روفیا محضری از جمله بازیگران تحصیل کرده و جوان سینما است که این دو موضوع قطعا در ادامه فعالیت هنری وی به او کمک خواهد کرد.

سبزپندار برای خانم محضری آروزی موفقیت روز افزون در حرفه خود را دارد.

اینستاگرام روفیا محضری + سایر شبکه های اجتماعی و ارتباطی

آثار روفیا محضری

سریال ها

تصویرعنوانسال انتشار
دانلود سریال هم گناهدانلود سریال هم گناه1398