تیزر فیلم سینمایی ایده اصلی : “ایده اصلی” فیلمی به کارگردانی آزیتا موگویی، نویسندگی امیر عربی و تهیه کنندگی مهدی کریمی می باشد که در سال 1397 تولید شده است.

فیلم “ایده اصلی” که دومین ساخته سینمایی آزیتا موگویی می باشد ژانری اجتماعی و گاها معمایی دارد که فیلمبرداری آن از اواخر مرداد ماه سال 1397 در جزیره کیش آغاز و در لوکیشن های متعددی در شهرهای مالاگا و بارسلون در اسپانیا، شهر کلن در آلمان و همچنین قبرس جنوبی و کانادا ادامه پیدا کرد.

خلاصه داستان فیلم ایده اصلی

در خلاصه داستان این فیلم آمده است که : ایران و اسپانیا برای راه اندازی یک پروژه بزرگ در جزیره هندورابی در جنوب ایران به توافق رسیده اند، شرکت ها و افراد بسیاری به طمع برنده شدن در این مناقصه شرکت کرده اند. مهندس سعید پارسا که چندسالی است از همسرش رویا عضدی جدا شده و رئیس یکی از شرکت های حاضر در مناقصه است. دیگران نیز با اهداف متفاوت سعی در برنده شدن در این مناقصه سرنوشت ساز را دارند. رسیدن به موفقیت برای آدم های این قصه منجر به پیچیدگی هایی در روایت آن می شود.

دانلود فیلم ایده اصلی

[ دانلود فیلم ایده اصلی ]

اسامی بازیگران فیلم ایده اصلی

بهرام رادان، مریلا زارعی، هانیه توسلی، پژمان جمشیدی، مهرداد صدیقیان، شهباز نوشیر، مأنوس گاوراس، آندره‌آ ماچالکیدو، ایرینا مانژوسوا، واروارا لارمو