تیزر سریال پایتخت 6 : سریال “پایتخت 6” مجموعه ای تلویزیونی به کارگردانی سیروس مقدم، نویسندگی محسن تنابنده و آرش عباسی و تهیه کنندگی الهام غفوری می باشد که در سال 1398 تولید شده است و در نوروز 1399 از شبکه اول سیما پخش خواهد شد. فصل ششم سریال پایتخت هیچ ربطی به فصل پنجم این سریال ندارد و سیر داستان هم ربطی به “پایتخت 5” نخواهد داشت و از آن فضا فاصله می‌گیرد.

از نکات جالبی که در فصل ششم سریال پایتخت اتفاق می افتد می توان به حذف شخصیت جالب و پر طرفدار بابا پنجعلی (علیرضا خمسه) و حضور روح او در این فصل، حضور دوباره بهبود (مهران احمدی) و پیدا شدن او از آفریقا، دروازه بان شدن بهتاش (بهرام افشاری) در تیم نساجی مازندران، سیاسی شدن نقی (محسن تنابنده)، ارازل شدن ارسطو (احمد مهرانفر)، ازدواج رحمت (هومن حاجی عبداللهی) و حضور بهنام بانی در بخش کوتاهی از این سریال، اشاره نمود.

دانلود سریال پایتخت 6

[ دانلود سریال پایتخت 6 (تمامی قسمت ها) ]

تیزر رسمی سریال پایتخت 6

اسامی بازیگران فصل ششم سریال پایتخت

محسن تنابنده، ریما رامین‌ فر، احمد مهرانفر، هومن حاجی‌ عبداللهی، بهرام افشاری، مهران احمدی، نسرین نصرتی، سارا فرقانی اصل، نیکا فرقانی اصل، مجتبی بلال حبشی، مصطفی بلال حبشی، خسرو امیرصادقی، شایان برزوئی پور، سلمان خطی، عاطفه باقری